یکی از انواع سنگ بازالت بوش همر می باشد . این نوع بازالت به وسیله چکش های مخصوصی که به بوش همر معروفند در سطوح خود دچار ناصافی می شود که این کار برای افزایش سطح اصطکاک سنگ و زیبایی بیشتر آن انجام می شود . ابزار بوش همر روی دستگاه های پولیش اتوماتیک و دستی نصب می گردند و به وسیله انواع آن می توان خراش های ریز یا درشت روی سنگ بازالت ایجاد کرد .

سنگ بوش همر چیست؟

سنگ بوش همر سنگی است که به وسیله دستگاه بوش همر فرآوری می شود . حال اگر سنگ بازالت با این دستگاه فرآوری شود سنگ بازالت بوش همر تولید می شود. این دستگاه روی ساب سنگ نصب می شود و بر روی سنگ بازالت ایجاد شیارها و زبری هایی می کند .

سنگ بازالت بوش همر از مقاوم ترین و محبوبترین نوع سنگ بازالت است . خراش هایی که روی سنگ بازالت به وسیله بوش همر ایجاد می شود از لیز خوردن جلوگیری می کند و آن را به گزینه ای مناسب برای محیط های مرطوب نظیر استخر ، سرویس بهداشتی و حمام تبدیل می کند.

مزایای سنگ بازالت بوش همر

  • به دلیل داشتن سطح غیر صیقلی و ناصاف از لیز خوردن جلوگیری می کند.
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
  • داشتن عمر طولانی تر و مقاومت بالا به دلیل چکش خوری
  • راحتی عملیات برش سنگ
  • تنوع در طرح

خرید سنگ بازالت بوش همر

در هنگام خرید سنگ بازالت بوش همر باید توجه داشته باشید که خرید را از فروشنده معتبر انجام دهید . چنانچه قصد استعلام قیمت و خرید سنگ بازالت بوش همر را دارید می توانید با شرکت سنگ بازالت ماکو تماس بگیرید . سفارش به صورت عمده و جزئی پذیرفته می شود و ارسال به سرتاسر کشور امکان پذیر می باشد .