پروژه های شرکت سنگ بازالت ماکو

از دیدن پروژه های ما لذت ببرید.

امروزه بازالت معمولاً به عنوان سنگدانه خرد شده در ساختمان استفاده می شود . بازالت خرد شده برای پایه جاده ، سنگدانه بتن ، سنگدانه رو سازی آسفالت ، بالاست راه آهن ، سنگ فیلتر در زمینه های زهکشی استفاده می شود . اما ، بازالت نیز به سنگ ابعاد بریده می شود . در دال های نازک برای ساخت روکش های ساختمانی ، کف سازی و غیره استفاده می شود .

در سنگ بازالت چیست ؟

بازالت ها از دانه های ریز فلدسپات پلاژیوکلاز (به طور کلی لابرادوریت) ، پیروکسن ، الیوین ، بیوتیت ، هورنبلند و کمتر از 20 درصد کوارتز تشکیل شده اند . ماده معدنی نفلین یا لوسیت ممکن است با فلدسپات همراه یا نماینده باشد و باعث ایجاد حقیقت هایی با نام های خاص شود .

شرکت سنگ بازالت ماکو

شرکت سنگ بازالت ماکو با بیش از دو دهه تجربه در زمینه فروش سنگ بازالت ، تراورتن ، آندزیت ، گرانیت و … آماده انجام پروژه های مختلف سنگ در داخل و خارج کشور می باشد . شرکت سنگ بازالت ماکو دارای معادن بزرگ سنگ بازالت و گرانیت در شهر ماکو در اذربایجان غربی می باشد . 

این شرکت عرضه کننده مستقیم سنگ بازالت از معدن می باشد . سنگ بازالت ماکو دارای کارخانجات فرآوری سنگ بازالت ، گرانیت و … به صورت اسلب ، تایل ، کوپ ، کوبیک ، شیاردار و … می باشد .

سنگ بازالت به دلیل مقاومت بالا و دارا بودن ویژگی های مثبت زیاد و از طرفی قیمت مقرون به صرفه نسبت به سایر سنگها بسیار مورد توجه می باشد . خصوصا در معماری کنونی و سبک مدرن بسیار می توان از این سنگ استفاده کرد . 

از سنگ بازالت در اغلب مکانهای ساختمان می توان استفاده کرد . از حیاط و رمپ پارکینگ گرفته تا سرویس بهداشتی را می توان با سنگ بازالت پوشاند و دیزاین کرد. 

با نگاهی به عکس های بالا می توانید زیبایی سنگ بازالت را در طراحی های انجام شده توسط شرکت سنگ بازالت ماکو مشاهده نمایید . 

با ما در اینستاگرام همراه باشید .

همان طور که در تصاویر پروژه های ما مشاهده می کنید انواعی از باغ ویلا ، استخر ، پروژه اداری مسکونی ، پروژه های تجاری ، پروژه های خارجی و … دیده می شود . همه این پروژه ها با سنگ بازالت ماکو ساخته شده اند و جزء افتخارات این شرکت می باشند .

چنانچه شما هم قصد دارید پروژه ای اعم از مسکونی ، تجاری ، اداری و … را بازسازی و یا احداث نمایید می توانید از سنگ های شرکت بازالت ماکو اعم از سنگ بازالت ، گرانیت ، آندزیت و تراورتن استفاده کنید . محصولات شرکت بازالت همگی با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می شوند چرا که معدن دار و صاحب کارخانجات فرآوری خود بازالت ماکو می باشد . 

فروش سنگ بازالت در شرکت سنگ بازالت ماکو به صورت عمده و جزئی می باشد و ارسال به سرتاسر کشور نیز انجام می شود . شرکت سنگ بازالت ماکو صادر کننده بزرگ سنگ بازالت و گرانیت به خارج از کشور نیز می باشد . دفتر مرکزی این شرکت واقع در تهران ، بازار سنگ شمس آباد می باشد و معادن و کارخانجات فرآوری در شهر ماکو واقع در استان آذربایجان غربی می باشد . 

آماده همکاری در پروژه های بزرگ ساختمانی شما هستیم .