درباره ما - سنگ بازالت ماکو بیشتر بدانید!

شرکت معادن وکارخانجات سنگ بازالت ماکو با دارا بودن مهم ترین معادن غنی سنگ گرانیت بازالتی و تراورتن در آذربایجان غربی می باشد. همچنین با داشتن کارخانه مدرن سنگبری در منطقه آزاد ماکو و فرآوری سنگ به صورت اسلب و تایل یکی از بزرگترین قطب های مهم تولید سنگ در کشور ایران می باشد که به کشورهای دیگر هم صادر می کند. 

تولید انبوه سنگ بازالت

شرکت ماکو سنگ بازالت را به تولید انبوه و صادرات به کشورهای دیگر رسانده و به عنوان بزرگترین تولیدکننده سنگ بازالت شناخته می شود.

دارای مهم ترین معادن سنگ

شرکت سنگ ماکو دارای مهم ترین معادن غنی سنگ بازالت ، سنگ گرانیت ، تراورتن در آذربایجان غربی می باشد. 

دارای بهترین کارخانه سنگبری

سنگبری به شکل اسلب و تایل در بهترین کارخانه سنگبری در منطقه آزاد ماکو بزرگترین قطب تولید سنگ در ایران انجام می شود. 

سابقه طولانی در صنعت سنگ

در زمینه تولید سنگ نزدیک به دو دهه است که سابقه ی طولانی داشته و در این زمینه مراحل ترقی و پیشرفت را با داشتن کادری مجرب و حرفه ای طی کرده اند.

تولید عمده سنگ بازالت

در ویدیوی زیر شما شاهد تولید انبوه سنگ بازالت در کارخانه بزرگ ماکو خواهید بود. شما را دعوت میکنیم از ویدیو زیر دیدن کنید. 

پخش ویدیو

مجتمع معادن و سنگبرهای سنگ ماکو تولید کننده سنگ بازالت

شرکت سنگ بازالت ماکو

درباره ما ، شرکت سنگ بازالت ماکو با داشتن معادن و کارخانجات فرآوری سنگ بزرگترین تولیدکننده بازالت ، تراورتن ، آندزیت و گرانیت در کشور است و علاوه بر مصرف داخلی به صادرات کشور نیز کمک کرده است . برای دریافت اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس بگیرید .

در اینستاگرام ما و درباره ما را دنبال کنید .

درباره ما

بهترین و ترجیحی توضیح ما این است که C-OIB عمدتاً ، اگر نگوییم همه ،  ذوب های پیروکسنیت هستند . ذوب‌های پیروکسنیت با منیزیم کم و محتوای قلیایی بالا از نظر تجربی با دماهای بسیار پایین مشخص می‌ شوند ، حتی کمتر از پریدوتیت گوشته معمولی جامد6 .

درباره ما

هنگامی که پیروکسنیت تا حدی ذوب می شود تا ماگماهای بازالتی تولید کند که دارای ترکیبات مشابه با C-OIB هستند ، پریدوتیت گوشته ممکن است همچنان ساب جامد باشد ، اما پیروکسنیت ذوب می شود ، با این حال ، می تواند درجه ذوب بالاتری نسبت به مذاب های پریدوتیت معمولی فرض شود (اطلاعات تکمیلی) و بنابراین ممکن است توانایی مهاجرت بسیار قوی تر این احتمالاً یکی از مهم‌ترین دلایلی است که C-OIB ، بدون تعادل با پریدوتیت گوشته ، می‌تواند ویژگی‌ های مذاب پیروکسنیت را ثبت کند ، اگر چه حامل انواع بیگانه‌ سنگی‌ های پوسته و گوشته است .

بنابراین درباره ما ، پیروکسنیت گارنت تا حدی ذوب می شود زمانی که فشار زدایی گوشته یا بالا آمدن استنوسفر در دمای پتانسیل طبیعی گوشته اتفاق می افتد . این فرآیند نیازی به مدل 34 ستون گوشته با دمای بالا (اطلاعات تکمیلی) ندارد .

در تلاش برای یافتن معیار طبقه‌ بندی سنگ‌ شناسی منبع بازالت‌ها ، ما تقریباً تمام مذاب‌ های تجربی روی انواع پریدوتیت و پیروکسنیت را در ادبیات قبل از سال 2013 جمع‌ آوری کرده‌ایم . توجه داشته باشید که مذاب‌ های پریدوتیت منتخب ما منحصراً روی مذاب‌ های بدون فرار یا معمولی نیستند. پریدوتیت گوشته تمام مذاب های تجربی و C-OIB با استفاده از نمودارهای ساده ، پیش بینی ها و نمودارهای مبتنی بر FC3MS به دقت بررسی می شوند .

نتایج پارامتر سازی چندین روند ذوب نماینده پردوتیت و پیروکسنیت در شکل های تکمیلی 8-11 ارائه و توضیح داده شده است . جزئیات دیگر در مورد انتخاب داده ها و منابع آزمایش ها و C-OIB و پارامترسازی در اطلاعات تکمیلی و شکل های 1-3 ارائه شده است . درباره ما