یک لینک برای تعیین رمز عبور جدید به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود.

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.

Registering for this site allows you to access your order status and history. Just fill in the fields below, and we’ll get a new account set up for you in no time. We will only ask you for information necessary to make the purchase process faster and easier.
عضویت

حساب کاربری من

برای دسترسی به حساب کاربری من باید اینجا کلیک کنید . شرکت سنگ بازالت ماکو عرضه کننده انواع سنگهای بازالت ، گرانیت ، تراورتن ، آندزیت و … به صورت عمده و جزئی می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و در حساب کاربری من ورود کنید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید ، حساب کاربری من .

بازالت چرمی - نمونه های سنگ بازالت چرمی
قیمت سنگ اسپراخون
سنگ بازالت و جلوگیری از نابودی سنگ بازالت

سنگ های بازالت بازالت یک سنگ آذرین بیرون زده است که رنگ آن بسیار تیره است . این سنگ رایج ترین نوع سنگ در پوسته زمین است و بیشتر کف اقیانوس را تشکیل می دهد . از بسیاری از مواد معدنی تیره رنگ مانند پیروکسن و الیوین ساخته شده است .

بازالت همچنین حاوی برخی مواد معدنی رنگ روشن مانند فلدسپات و کوارتز است ، اما مقادیر کم است . به طور معمول، شما نمی توانید بیشتر کریستال های معدنی را بدون استفاده از میکروسکوپ ببینید زیرا خنک شدن سریع از تشکیل کریستال های بزرگ جلوگیری می کند .

بازالت زمانی تشکیل می شود که گدازه در یک آتشفشان یا خط الراس میانی اقیانوس به سطح زمین می رسد . گدازه زمانی که به سطح می رسد بین 1100 تا 1250 درجه سانتیگراد است. در عرض چند روز یا چند هفته به سرعت سرد می شود و سنگ جامد را تشکیل می دهد .

گدازه های بسیار غلیظ ممکن است سال ها طول بکشد تا کاملاً جامد شوند. دو کلمه هاوایی برای توصیف دو نوع بازالت آتشفشانی استفاده می شود: ‘a’a و pahoehoe. بازالت‌های A’a سطوح ناهمواری دارند (که باعث می‌شود افراد پابرهنه در حالی که از روی آن عبور می‌کنند فریاد بزنند: “آه! آه!”) .

آنها از گدازه های با جریان سریع تشکیل می شوند . بازالت های Pahoehoe سطح شیشه ای صافی دارند که شبیه طناب های زیادی است . “طناب ها” زمانی تشکیل می شوند که سطح سرد می شود و به سنگ جامد تبدیل می شود در حالی که گدازه در زیر آن جریان دارد .

حساب کاربری من 

بازالت. این سنگ آذرین دانه ریز است که کف دریا را تشکیل می دهد و گاهی از آتشفشان های قاره ها بیرون می زند . پایان داستان درست است ؟ اشتباه ! آن نمونه سنگ سیاهی که به یاد دارم در نقاشی کلاس درس نشسته بودم ، جالب بود ، اما زمانی که برای اولین بار در دهه 1980 از هاوایی بازدید کردم ، قرار بود بسیار جالب تر شود .

بازالت یک سنگ کاملاً رایج روی زمین است . تمام کف اقیانوس ها و همچنین برخی از مناطق عظیم برخی از قاره ها را تشکیل می دهد . این سنگ دانه ریز تیره ای است که از مواد معدنی الیوین ، پیروکسن و فلدسپات پلاژیوکلاز تشکیل شده است (توجه کنید … بدون کوارتز) .

تقریباً همیشه این مواد معدنی بسیار ریزدانه هستند که با چشم غیر مسلح دیده نمی شوند . با این حال گاهی اوقات الیوین را می توان به صورت دانه های کوچک شیشه ای سبز زیتونی به اندازه ماسه در نمونه مشاهده کرد .

حساب کاربری من 

خرید سنگ بازالت از شرکت سنگ بازالت ماکو

شرکت سنگ بازالت ماکو با سابقه ای طولانی در این زمینه دارنده مهمترین معادن سنگ اندزیت  ، گرانیت ، بازالت و تراورتن در سطح کشور است .

حساب کاربری من

این شرکت با داشتن کارخانه های سنگبری در مناطق ماکو ، فرآیند استخراج سنگ گرانیت را بصورت اسلب و تایل انجام می دهد. برای اطلاع از قیمت ها با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید .

برای خرید سنگ بازالت ، گرانیت و آندزیت و تراورتن با ما تماس بگیرید . 

از اینستاگرام سنگ بازالت ماکو دیدن کنید و به حساب کاربری من وارد شوید .

عوامل نابودی سنگ بازالت - هوازدگی سنگ بازالت

سنگ بازالت دارای رنگ های گوناگون طیف خاکستری روشن تا تیره و حتی مشکی است . سنگ بازالت مشکی بسیار پرطرفدار است . در سبک های مدرن و مینیمال بسیار از سنگ بازالت استفاده می شود . سنگ بازالت به دلیل سادگی طرح و رنگ برای سبک هایی از این دست بسیار مناسب است ولی این به معنی آن نیست که این سنگ برای سبک های کلاسیک و نئوکلاسیک مناسب نیست . 

همه انواع سلیقه ها و سبک ها می توانند از سنگ بازالت ماکو استفاده کنند .